كيف زنانه كيف مارك مدل كيف
درباره وبلاگ

پیکاردی بزرگترین فروشگاه اینترنتی کیف زنانه مارک‌دار و کیف اورجینال زنانه در کشور است که فروش کیف را از ابتدای سال ۹۵ آغاز کرده است. فروشگاه کیف مارک پیکاردی برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش خرید اینترنتی کیف» را تداعی می‌کند. تضمین اورجینال و مارکدار بودن کیف ها با قیمت مناسب یکی از اصول‎های فروشگاه کیف مارکدار زنانه پیکاردی است که به آن پایبند است. فروشگاه کیف پیکاردی در هر فصل، مدل‎های جدید کیف متناسب با مد جهانی به فروشگاه خود اضافه می‎نماید.
محصولات فروشگاه اینترنتی پیکاردی گستره ای به وسعت کیف دستی، کیف دوشی، کیف مجلسی، کیف بندی، کیف پول، کیف لوازم آرایشی، کوله پشتی، کیف پاسپورتی و سایر مدل‎ها را دارد.
فروشگاه کیف مارک پیکاردی با داشتن مرکز توزیع در شهر تهران امکان تحویل کیف را به صورت رایگان در همان روز بعد از ثبت سفارش فراهم کرده است، و همچنین برای مشتریان عزیز سایر استان‎ها و شهرستان‎ها این امکان از طریق قرارداد با پست کشور ایران ممکن گردیده تا همه‎ی هموطنان ما بتوانند از کیف‏های مارک و اورجینال استفاده کنند بدون نیاز به سفرهای خارجی و از تک تک لحظات زندگی خود لذت ببرند.
فروشگاه کیف پیکاردی با پشتیبانی ۲۴ ساعته، امکان خرید کیف زنانه حتی در روزهای تعطیل را فراهم کرده و آماده ارائه خدمات در خصوص فروش کیف و راهنمایی و مشاوره‎های خرید کیف مارکدار به کاربران این سایت است. برندهای معتبر سراسر دنیا که دارای ژورنال کیف و مدل کیف هستند مرجع خرید کیف‎های فروشگاه پیکاردی است.
فروشگاه کیف اورجینال پیکاردی نخستین و پرطرفدارترین مرکز تخصصی فروش کیف مارک‎دار و اورجینال در ایران بوده که بستری امن را برای خرید کیف زنانه ایجاد کرده است.
فروشگاه اینترنتی کیف پیکاردی این امکان را به خریداران کیف مارکدار و اورجینال می‎دهد تا در کمترین زمان به کیف اصل و کیف مارک دسترسی و خرید داشته باشند.

هدف ما در فروشگاه کیف پیکاردی تبدیل شدن به بزرگترین مرکز فروش کیف‎های مارک و اورجینال زنانه و معرفی جدیدترین مدل کیف زنانه در میان بانوان عزیز است.
از این رو هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی فروشگاه پیکاردی به دنبال بهتر کردن راهکارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت و خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری از مشتریان خود جلب کنند.

بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را می‌شنویم و با آنها صحبت می‎کنیم.
تیم فروشگاه پیکاردی متشکل از افراد متخصصی است که درانتخاب و بررسی کیف‎های برند و مدل‎های روز دنیا با توجه به تناسب روحیه‎ی خانم‎های ایران زمین تلاش و فالیت دارند.
فروشگاه اینترنتی کیف پیکاردی در قالب ۲۴ در ۷ کار می‌کنند. این اصطلاح امروز در جهان سایبر یک عبارت رایج است: به روز شدن ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته.
جهت خرید کیف به فروشگاه اصلی ما به آدرس www.Picardi.ir مراجعه فرمایید.

آرشیو مطالب
X